Te stroje kąpielowe wyszczuplają

Te stroje kąpielowe wyszczuplają

Jeżeli szukasz modeli strojów kąpielowych, które dodadzą Ci pewności siebie przez wyszczuplenie sylwetki, to masz duży wybór. Nie tylko stroje kąpielowe jednoczęściowe, lecz także kostiumy dwuczęściowe mogą pomóc Ci np. w ukryciu bioder lub odwróceniu uwagi od brzucha. Poznaj propozycje strojów i wybierz model, który najbardziej przypadnie Ci do gustu.

Jak wyszczuplić sylwetkę za pomocą strojów kąpielowych jednoczęściowych?

Kostiumy kąpielowe jednoczęściowe z założenia wyszczuplają sylwetkę, ponieważ „zbierają ciało”. Jeśli zdecydujesz się dodatkowo na stroje kąpielowe w ciemnych kolorach lub z ozdobnymi marszczeniami, to wzmocnisz efekt wyszczuplenia. Dostępne są też stroje kąpielowe jednoczęściowe na jedno ramię z falbaną wzdłuż całej linii dekoltu. Taki zabieg powoduje, że uwaga innych kierowana jest w stronę biustu i ramion.

Jak wyszczuplić sylwetkę za pomocą strojów kąpielowych dwuczęściowych?

Czy kostiumy kąpielowe damskie również mogą wyszczuplać? Tak, jeśli np. dół bikini to majtki z wysokim stanem. Zmniejszają one optycznie wielkość bioder i brzucha. Z kolei górne części bikini – np. top bandeau zmniejsza wielkość biustu. Dobrym rozwiązaniem jest też zakupienie bikini w pionowe paski. 

Przeglądaj damskie stroje kąpielowe nie tylko pod kątem fasonu, ale też koloru. Kieruj się indywidualnym stylem i gustem, bo dzięki temu najbardziej wzmocnisz pewność siebie na plaży lub na basenie.